قیمت هزینه تزریق بوتاکس

با کیفیت بسیار عالی و ماندگاری خوب برای هر ناحیه صورت

ناحیه یک : فقط خط اخم  250 هزار تومان

ناحیه دو : فقط پیشانی  250 هزار تومان

ناحیه سه : فقط دور چشم  250 هزار تومان

هر سه ناحیه با هم با تخفیف ویژه 600 هزار تومان

 

افرادی که میخواهد از شرایط مشتریان ویژه بهره مند بشوند هر سه ناحیه با قیمت 490 هزار تومان است . .

به تازگی ، علم و تکنولوژی نیز به کمک زیبایی آمده و انواع داروها ، عمل های جراحی و دیگر روش های علمی برای زیباتر شدن تجویز می شود. تکنولوژی های جدیدی که به کار گرفته می شوند دو تفاوت عمده با روش های قدیمی دارند.

تفاوت اول هزینه آنها است که معمولاً هزینه قابل توجهی در زندگی محسوب می شود و تفاوت دوم نیز میزان اطلاعات ما از آنها است. اکثر ما می دانیم که ورزش، رژیم غذایی و مواد آرایشی اگر به طور صحیح به کار گرفته شوند تأثیرات مثبتی در سلامت و زیبایی ما دارند. از هزینه این روش ها هم مطلع هستیم.

همچنین اطلاعات عمومی جامعه راجع به این موضوعات کافی است و کسی با شک و تردید به آنها نمی نگرد . اما در مورد روش جدیدی مثل تزریق بوتاکس ، اکثریت بالایی از مردم، از جزئیات آن بی اطلاع هستند.

بسیاری می پندارند این روش معجزه می کند. برخی نیز فکر می کنند ممکن است بسیار مضر است. با این وجود، این روزها در کشور ما استقبال بسیار زیادی از بوتاکس می شود و بسیاری از مردم تقریباً با چشم بسته، آن را انتخاب و استفاده می کنند.

در بین آشنایان، خانواده و همکاران خود بگردید، احتمالاً یک نفر را پیدا می کنید که تزریق بوتاکس انجام داده و یا قصد دارد در آینده ای نزدیک این کار را انجام دهد. خود شما چطور؟

آیا شما هم با دیدن تغییراتی که در صورت دوستتان پس از تزریق بوتاکس اتفاق افتاده، وسوسه شده اید که این کار را انجام دهید؟ بهتر است کمی صبر کنید و پس از مطالعه این مطالب برای انتخاب درست تصمیم بگیرید.

بوتاکس چیست؟

پاسخ به این سوال که بوتاکس چیست، ساده است. راستش را بخواهد همه ما با آن آشنا هستیم ولی شاید تا کنون آن را به اسمی غیر از بوتاکس می‌شناختیم. حتما شما هم شنیده اید که انواع کنسروها را قبل از مصرف باید 20 دقیقه جوشاند. دلیل این امر احتمال وجود باکتری کلستریدیوم بوتولینوم است که می تواند در کنسرو ها رشد و نمو کند.

این باکتری از خود سمی ترشح می کند که این سم باعث عارضه ای به نام بوتولیسم می شود. اگر کسی کنسروی که حاوی این سم است را بخورد، دچار فلج عضلانی شده و احتمال مرگ وی نیز می رود. تا مدت ها سم این باکتری کارکرد دارویی نداشت.

تا اینکه محققان متوجه شدند که می توانند از کارکرد فلج کننده این سم استفاده های دیگری هم بکنند. اینجا بود که دارویی به نام بوتاکس پا به عرصه گذاشت. بوتاکس در واقع یک نام تجاری برای سم بوتولینوم است که مقداری تغییر در ساختار آن ایجاد شده است. در واقع بوتاکس (BOTOX ) و دیسپورت ( Dysport ) اسامی تجاری این دارو هستند که توسط شرکت آلرگان امریکا ساخته می شوند. در سایر کشورها این دارو با اسامی دیگری تولید می شود. قیمت هزینه بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس یا همان سم بوتولینوم (BOTOX) برای بدن خطرناک است؟

با شنیدن تاریخچه بوتاکس ، اولین موضوعی که به ذهن هر فرد می‌رسد این است که آیا این دارو خطرناک است؟ آیا کار صحیحی است که این سم را وارد بدن خود کنم؟ اگر کمی بیشتر از حد مجاز تزریق شود چه می شود؟

در واقع برای آنکه دچار بوتولیسم شویم، میزان این سم در بدن باید چند هزار برابر آن چیزی باشد که در هنگام تزریق بوتاکس مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارت دیگر دوز تزریق سم بوتولینیوم آن قدر پایین است که عملا با تزریق بوتاکس شما دچار مسمومیت و عوارض ناگوار بوتولیسم نمی‌شوید.

نکته ای مهم برای کسانی که از بوتاکس می‌هراسند :

توجه داشته باشید که آسپیرین نیز ماده مفیدی است، اما اگر 10 برابر بالاتر از مقدار تجویز شده مورد استفاده قرار بگیرد نه تنها موجب درمان نمی شود بلکه کشنده خواهد بود.

حقایقی در مورد بوتاکس

بوتاکس در سال 1895 کشف شد و برای اولین بار در سال 1980 در علم پزشکی برای رفع گرفتگی عضلات گردن، تنبلی چشم و تیک های عصبی مورد استفاده قرار گرفت. وقتی به طور تصادفی اثر آن در کاهش چین های دور چشم مشاهده شد، جراحان زیبایی به این نتیجه رسیدند که می توان از آن در زیباسازی چهره استفاده کرد.

حدود 30 سال است که از بوتاکس برای مصارف پزشکی استفاده می شود اما تنها حدود 15 سال است که برای جوان سازی صورت به کار می رود.

 

از نظر برخی پزشکان، بوتاکس عوارض جانبی ندارد ولی در نظر برخی تزریق بوتاکس روش ناشناخته ای است که تأثیرات دراز مدت آن بر روی بدن مشخص نشده است. با این وجود امروزه، مقالات و تحقیقات معتبری وجود دارد که تزریق بوتاکس را تایید می کند و در طب زیبایی به عنوان یک روش مورد اعتماد، استفاده می‌شود.

فروش این ماده بسیار بالا بوده به طوری که از 25 میلیون یورو در سال 1993 به 430 میلیون یورو در سال 2002 رسیده است!این دارو در سال 2002 از سازمان دارو و غذای امریکا (FDA) مجوز گرفته است.

مواد کاربرد بوتاکس

بوتاکس در هر محلی که تزریق شود برای مدتی باعث فلج موقت عضلات آن ناحیه می گردد. از این خصوصیت در موارد متعددی استفاده می شود از جمله :
1. متخصصین چشم پزشکی بیش از 30 سال است که از تزریق بوتاکس برای درمان اختلالات عضلانی چشمی مثل لوچی، تنبلی چشم، تیک های عصبی و پلک زدن غیرقابل کنترل استفاده می کنند.
2. اثر شناخته شده دیگر بوتاکس درمان سردردهای مزمن و میگرن است. در بیماران درمان شده با بوتاکس تعداد حملات سردرد کمتر و زمان آن کوتاه تر است.
3. در افرادی که تعریق زیاد دارند تزریق بوتاکس در زیر بغل و کف دست ها موجب فلج شدن غده های عرق ساز می شود و به این ترتیب عرق کردن کف دست ها و زیر بغل در این بیماران 4 الی 12 ماه متوقف می شود.
نکته ای مهم برای کسانی که دچار تعریق بیش از حد هستند
تعریق بیش از حد (هایپر هیدروز) نوعی بیماری محسوب می شود. این مشکل می تواند از نظر فردی و اجتماعی آزار دهنده بوده و به تنهایی یا در اثر یک بیماری زمینه ای رخ دهد.
4. تزریق موضعی سم بوتولینوم نوع A ( بوتاکس ) باعث تسکین طولانی مدت درد ناشی از ” سندرم مچ دست ” می شود. در سندرم مچ دست به دلیل فشار بر روی عصبی که از مجرای باریک مچ می گذرد، دست، مچ و انگشتان دچار درد، کرختی و ضعف می شوند.
5. بوتاکس در درمان اسپاسم عضلات گردنی و درمان کجی گردن ( تورتیکولی ) مؤثر است.
6. در درمان شقاق یا ترک مقعد نیز از این دارو استفاده می شود.
7. تزریق بوتاکس به عضلات اطراف زخم های پیشانی جای زخم را پس از التیام برطرف می کند. درمواردی تزریق بوتاکس باعث التیام سریع تر زخم های جراحی شده است.
8. درمان تغییرات مفصل ناشی از بیماری فلج اطفال و بهبود راه رفتن بیمار
9. رفع اسپاسم و گرفتگی قسمت انتهای مری ( آشالازی )
10. رفع سفتی و اسپاسم هایی که در اثر بیماری هایی مثل سکته، پارکینسون، فلج مغزی و … به وجود آمده اند.
11. اختلالات انضباطی مثانه.
12. رفع چین و چروک حرکتی و توقف پیشرفت چروک های ثابت، بالا بردن ابرو ها و رفع خطوط اخم و پیشانی
13. لاغری : به تازگی برای لاغری نیز از بوتاکس استفاده می شود. یک پزشک بوتاکس را به عضلات دیواره معده تزریق کرده است. این کار باعث شد که بیمار احساس سیری کند. در حقیقت بوتاکس با تأثیر بر روی انقباض عضلات دیواره معده، احساس سیری را به فرد القاء می کند

هزینه بوتاکس.

قیمت بوتاکس