سفت کردن سینه ها

سینه های خانم ها بعد از ایام بلوغ شروع به رشد و بزرگ شدن مینماید و سپس تحت تاثیر تحریکات جنسی و یا بعد از دوران شیردهی به حداکثر سایز و حجم میرسد.اغلب خانم ها بعد از اتمام دوران شیردهی دچار یک معضل جدی هستند که آنهم شل شدن و افتادگی در ناحیه سینه ها است.

 

البته در بعضی از خانم ها هم بر اثر رژیم گرفتن های غیر اصولی وکاهش وزن شدید و ورزش کردن غیر اصولی در نواحی سینه ها ناگهان دچار شلی و افتادگی بافت سینه ها میشود.

 

مهمترین دغدغه فکری خانم هایی که قبلا دارای سینه های خوش فرم و دارای سایز مناسب بوده اند اینست که اگر دچار شلی و افتادگی بشوند آیا راهکار و در مان طبیعی و غیر جراحی وجود دارد؟

بله میتوانیم با روش تقویت بافت پوست بالای سینه با ترکیب چند روش پیشرفته و استفاده از کرم های کلاژن ساز مخصوص و کمک گرفتن از دستگاههای لیزر پیشرفته آرام آرام پوست بالای سینه را سفت نماییم که در این حالت بدون هیچگونه اثر جراحی به زیبایی قابل قبول برای فرم دهی و سفت کردن سینه میرسیم.

 

یکی از مهمترین نکات برای طی درمان مناسب برای سفت کردن سینه ها اینست که افراد استراتژی درمانی مربوط به لاغری و تناسب اندام خودشان را  از قبل مشخص نمایند. یعنی اینکه اگر نیاز به کاهش وزن دارندبهتر است با استفاده از رژیم غذایی اصولی و ورزش متوالی به این نتیجه برسند سپس اقدام به سفت کردن سینه ها نمایند زیرا در اغلب موارد هنگام انجام امور درمانی مربوط به کاهش وزن متاسفانه شاهد شلی و افتادگی سینه ها هستیم.

 

اگر سینه های بانوان علاوه بر شلی و افتادگی دارای حجم و سایز بزرگی هم بود باید حتما همزمان مسیر کوچک کردن سینه ها را هم انجام بدهیم زیرا سینه های بزرگ و سنگین ، ریسک بازگشت و شلی و افتادگی را بیشتر میکند.