جوانسازی

برای جوانسازی صورت با لیزر

دستگاهای مختلفی ساخته شده است و از همه مهمتر اینکه خیلی از شرکتهای سازنده این دستگاها ادعاهای زیادی برای تاثیر پذیری بالای دستگاهایشان دارند .

درمیان لیزرهای جوانساز دارای تکنولوژی خاصی هستند که باید نکات بیشتری برای رعایت ایمنی را درنظر داشته باشیم . برای جوانسازی باید حتما از طریق روشهای طبیعی و بدون عارضه این کار انجام بشود و از روشهای کمکی دیگر برای افزایش تاثیر گذاری کمک گرفته بشود .

برای جوانسازی پوست ابتدا باید لایه های عمقی توسط گرمای تابیده شده توسط نور لیزر به مرحله ای برسند که رشته های کلاژن و الاستین موجود در لایه های زیرین پوست شروع به بازسازی مجدد نمایند که نکته مهم اینجاست که باید سطح پوست خنک باشد و به مرحله سوختگی نرسد .

 

اگر لایه درم  پوست که محل ساخت کلاژن است به دمای 42 الی 47 درجه برسد و به مدت 10 الی 15 دقیق دراین حالت بماند ولی سطح پوست خنک باشد مرحله اصلی بازسازی کلاژن شروع میشود .

دردستگاه های پیشرفته لیزر جوانساز پوست  مثل لیزر فوتونا  این نکته رعایت شده که با استفاده از سنسورهای بسیار دقیق سطح پوست کاملا کنترل میشود و دراین حالت اگر درجه حرارت بالا برود سریعا توسط این حسگر ها  علامت داده میشود و میتوانیم با استفاده ازسیستمهای سرما ساز پیشرفته گرما را در سطح پوست کاهش بدهیم .

 

این تصویر بصورت شماتیک بیان کننده مسیر پیری و شل شدگی پوست براثر جاذبه و سایر عوامل  پیری پوست است و با استفاده از لیزر فوتونا و سایر روشهای جوانسازی مکمل میتوانیم مسیر تخریب و پیری پوست را کنترل کنیم

 

درواقع لیزرهای جوانساز پیشرفته دارای تنظیماتی هستند که میتوانیم برای سنین  جوانتر هم از این لیزر کمک بگیریم و نقش ضد پیری را ایفا میکنند.

لیزر جوانساز فوتونا دارای پیشرفته ترین و کاملترین برنامه جوانسازی و لیفت صورت هستند که میتوانیم بهترین نتیجه را در عین ایمنی بالا کسب کنیم