افزایش حجم سینه

سینه های دختران جوان در سنین بلوغ یعنی از حدود سنین ۱۲ الی ۱۵ سالگی شروع  به افزایش حجم و بزرگ شدن میکند .که در واقع این اندام جزو اندام های جنسی محسوب میشود متناسب با شروع دوران بلوغ و تغییرات مربوطه در نواحی مختلف این اندام ها هم دستخوش تغییرات میشود.

 

البته افزایش حجم بافت توده سینه بیشتر مربوط به تجمع چربی در لایه های میانی بافت سینه ها است ، در کف سینه ها عضلات نگهدارنده و بالا برنده سینه ها هستند و سطح سینه ها هم پوست معمولی است که اگر سرعت افزایش حجم رشد سینه ها و سنگین شدن انها  زیاد باشد ممکن است دچار ترک های پوستی نواحی بالای سینه ها بشود.

معمولا با افزایش تحریکات جنسی افزایش حجم بیشتری در  سینه ها دیده میشود ولی اغلب دختران قبل از ازدواج از کوچک بودن سینه هایشان خیلی ناراحت بوده و دچار نوعی کاهش اعتماد به نفس هستند.

البته با روش قرار دادن پروتز های سینه میتوانند مشکل را برطرف کنند ولی نکته مهم اینجاست که تقریبا تمام دختران جوانی که تحت عمل زیبایی پروتز سینه قرار گرفته اند اذعان دارند که اگر میتوانستند از روشهای طبیعی به اندازه و سایز دلخواه برسند ، برایشان بسیار عالی تر وخوشایندتر بوده است تا اینکه تحت عمل قرار بگیرند.

در واقع زیبا بودن و فرم دهی مناسب سینه در عین طبیعی بودن بسیار عالی و رضایت بخش است. وهمیشه دختران جوانی که تحت عمل زیبایی پروتز سینه قرار گرفته اند در اعماق افکارشان با این مشکل دست به گریبان هستند که آیا در آینده همسرشان نسبت به وجود پروتز سینه ها چه عکس العملی نشان میدهد، از طرفی بارها شنیده اند که بعضی از آقایان نسبت به پروتز سینه ها ، خیلی تمایل و رضایت نشان نمیدهند

در واقع برای دختران جوان انجام عمل پروتز سینه ظاهر و نمای خوبی دارد ولی متاسفانه در بعضی موارد شاهد عدم رضایت مندی در روابط جنسی از طرف همسرشان هستند که حتی در بعضی موارد ترجیح میدهند که با عمل جراحی مجدد پروتز را از سینه ها خارج کنند، مشکل بعدی این است که بعد از عمل جراحی تازه برطرف کردن خط بخیه آن هم یک داستان دیگر است.

به تازگی این مشکل با یک روش طبیعی و بصورت ترکیبی با کرم های ویژه بصورت آرام آرام طی یک مدت متوسط بین۳ الی ۶ ماه و بصورت ایمن و بدون خطر تا حد رضایت بخشی درمان میشود و حداکثر رشد اولیه وافزایش حجم سینه را شاهد هستیم. البته افزایش حجم سینه مد نظر است و اگر طی مسیر درمان پوست کمی شل بشود میتوانیم با کمک گرفتن از دستگاههای لیزر پیشرفته پوست روی سینه ها را هم سفت و محکم تر نموده وتا حد نرمال سفت کردن پوست انجام بشود.

افزایش حجم سینه

افزایش سایز سینه

افزایش حجم سینه

بزرگ کردن سینه ها
افزایش اندازه سینه ها