چرا تزریق بوتاکس در نیمه دوم بهمن بهتر  است ؟

اغلب بانوان برای آماده سازی  امور زیبایی قبل از نوروز هر سال اغلب در ماههای بهمن و اسفند شروع به برنامه ریزی درمانی میکنند . اما نکته مهم اینجاست که متناسب با هر روش درمانی نیازمند زمان لازم برای نتیجه گیری مناسب و رفع علائم ناشی از انجام امور درمانی هستیم .

متاسفانه در کشور ما با توجه به ورود بعضی از انواع بوتاکس های سریع الاثر که اغلب دارای مجوز هم نیستند خیلی از افراد ترجیح میدهند که در هفته های آخر اسفند ماه تزریق بوتاکس را انجام داده تا در اوایل نوروز از فواید آن بهره مند شوند .

نکته مهم اینجاست که این مدل از بوتاکس ها متناسب با درجه کیفیت شان سریع اثر کرده و طی دو الی سه ماه از بین میرود . به قول معروف به نام بوتاکس های شب عید مشهور هستند یعنی در ایام فشرده نزدیک نوروز که خیلی از مراکز به ترافیک بالایی در انجام کارهای زیبایی برخورد کرده اند ، بعضی از وارد کنندگان که دارای مقادیری از بوتاکس های خراب و غیر موثر هستند بصورت ترکیبی و لا به لا ی بوتاکس های خوبشان آنها را به مراکز درمانی میفروشند .

مثلا به ازای هر ۱۰ عدد بوتاکس دو یا سه عدد بوتاکس با کیفیت کم یا حتی خراب هم به مراکز میدهند ، از آنجایی که هیچ کدام از پزشکان توانایی تشخیص بوتاکس سالم از خراب را ندارند متاسفانه برای تمام بیماران به امید تزریق بوتاکس خوب ، منتظر دریافت نتیجه خوب و عالی هستنند اما وقتی نوروز فرا میرسد و این کیفیت پایین بوتاکس و عدم نتیجه گیری و یا حتی مشکلات ایجاد شده بعد از آن برای مشتریان و پزشکان درد سر ساز میشود . دیگر از دست کسی کاری بر نمی آید .

تخفیف تزریق بوتاکس

تخفیف تزریق بوتاکس

نکته بسیار مهم : راه حل چیست ؟

ابتدا باید هنگام مراجعه به کلنیک های زیبایی از همکاران پزشک درخواست نمایید که از بوتاکس با کیفیت خوب و استاندارد و دارای مجوز وزارت بهداشت برایتان استفاده بشود .

نکته دیگر که متاسفانه خیلی از مراجعه کنندگان میخواهند بوتاکس ارزان قیمت تزریق کنند مثلا شب عید قیمت ها ی تزریق بوتاکس ۱۲۰ هزار تومان ، ۹۰ هزار تومان و یا در مواردی ۵۰ هزار تومان هم دیده میشود ، و این مسئله باعث میشود که پزشکان هم به دنبال شرکت های وارد کننده محصولات ارزان قیمت تر باشند یعنی رفتن به سمت محصولات با کیفیت کم و پایین .

از طرفی پیشنهاد میشود حداقل ۲۰ روز فاصله بین تزریق بوتاکس و ترمیم آن باشد یعنی زمان لازم برای بررسی اثر گذاری کامل بوتاکس و دیدن نتایج آن برای مراجعه کننده و پزشک باشد .

وقتیکه افراد چند روز مانده به ساعت تحویل  سال و نوروز اقدام به تزریق میکنند پس چه زمانی برای بررسی تکمیلی داریم ؟

همچنین ایام آخراسفند ماه بخاطر حجم کاری زیاد مراکز اغلب افراد عجله دارند که کارشان سریع انجام بشود که نکته مهم اینجاست  که

((  کار زیبایی با عجله کردن خراب میشود ))

پس پیشنهاد ما انجام تزریق بوتاکس در فاصله زمانی بیست بهمن تا دهم اسفند است .

در مورد تزریق ژل نیز دقیقا توضیحات بالا کاملا صدق میکند ، یعنی خیلی از مواقع بعد از تزریق ژل نیاز داریم که ژل شروع به جذب آب کند که این زمان متناسب با نوع ژل حدود دو الی چهار هفته طول میکشد از طرفی اغلب بعد از تزریق ژل کبودی و خونریزی های زیر پوستی هم ایجاد میشود  که حدود ۷ الی ۱۰ روز نیاز است تا این علائم بر طرف شود که این ایام اگر دقیقا قبل از عید باشد یعنی شما شروع سال نو را با صورت کبود و با کمترین اثر از نتایج ژل شاهد خواهید بود .